Lubelskie Towarzystwo Pszczelnicze
Strona główna / Lubelskie Towarzystwo Pszczelnicze / Współpraca...

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami lub firmami, którym cele charytatywne nie są obce. W danej chwili współpracujemy z organizacjami pszczelarskimi, ale nie tylko. Dzięki pomocy ludziom "kochającym dzieci" możemy realizować nasze cele. Naszą główną ideą jest wypoczynek dzieci powiązany z edukacją pszczelarską. Na koloniach w Pszczelej Woli prowadzimy wykłady dla dzieci z różnych dziedzin, a są to między innymi:

 

  • wykłady pszczelnicze
  • etyka
  • informatyka
  • kulinaria
  • człowiek a ekosystem
  • inne

Dzięki zaangażowaniu wielu osób i organizacji, udaje nam się realizować nasz program. Nie pomyślcie Państwo, że na naszych koloniach w Pszczelej Woli dzieci zajmują się jedynie pogłębianiem wiedzy ....  o nie. Program kolonii jest tak zaplanowany, że poza zajęciami z wiedzy jest wiele innych atrakcji. Są to między innymi wycieczki krajoznawcze do ciekawych miejsc, takich jak Puławy, Nałęczów, Bałtów i wiele innych. Każdego dnia organizujemy spotkania integracyjne - ogniska, dyskoteki czy nawet ślub kolonijny, który jest nie lada atrakcją.

Jedyną i nadrzędną ideą kolonii jest i będzie zawsze dziecko. Dbamy o to, żeby w czasie trwania kolonii było bezpieczne i wesołe, a przy tym odpoczęło przed nowym rokiem szkolnym.

Jeśli w jakikolwiek sposób jesteście Państwo w stanie wspomóc nas w naszych działaniach, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Pozdrawiam

Zbigniew Pęcak

Lubelskie Towarzystwo Pszczelnicze

 

Współpracujemy z:

PszczeliPark PszczeliPark

Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych

Świętokrzyski Związek Pszczelarzy

Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli

Forum Pszczelarskie Absolwentów TP w Pszczelej Woli

Galeria PSZCZELIPARK - Fotoeporter Dariusz Małanowski
Polski miód z pasieki - promowanie polskich pasiek